Geoblog.pl    zygy    Podróże    Hiszpania    przygotowania

przygotowania

Polska, Wrocław

I mija nam pierwszy dzień przygotowań. Dzisiejszy dzień był nawet ciekawy. Ale najciekawsze były zakupy w tesco. Szukaliśmy bloku a3 białych kartek by łatwiej łapać stopa i... i tu lipa! Jedyne co znaleźliśmy to białe a4, a a3 tylko kolorowe w cenie 5-6 złotych... porażka... chwilę później Kamil przeglądał kalendarze i mówił "o tylko 0,99". A jak zobaczyłem że ma tył biały na każdej ze stron i jak dobry papier. Znaleźliśmy coś lepszego niż kartki a3! i są też obrazki :)

Nie śmiejcie się, ale postanowiliśmy sprawdzić się jako katolicy (może to nam pomoże) i kopiliśmy sobie po krzyżyku na szyję xD hahaha nawet je poświeciliśmy! OT CO! Ażeby potem nie było. Kamila krzyżyk kuł a mi? Hymm a mi Jezus zrobił figla. Wychodzę na przystanek(jestem teraz u Kamila) z bagażami i dotykam torsu a tam nie ma krzyżyka! Patrze po kieszeniach i nie ma! Wracam na mieszkanie szukam, potem przeszukuje bagaże po pół godziny okazuje się że miałem go na szyi... Ale z niego figlarz nie ma co!

A teraz końce bo robimy kopię zapasową systemu na mamy komputerku i instalujemy nowy system i go skonfigurujemy xD Mamusiu nie martw się jak wrócimy będziesz miała wszystko tak jak było z powrotem!

magdah
magdah - 2011-04-22 13:58
Matka w stresie. Jakby co szukajcie pomocy innych matek ( hiszpańskich). A krzyżyk chyba kłuł ? Nic sie nie martwię o komputer - bo na twoim poinstalowałam rózne swoje rzeczy :))

zygy
Zygol & Konieckropka
zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 21 wpisów21 26 komentarzy26 39 zdjęć39 2 pliki multimedialne2

21.04.2011 - 02.05.2011